Bramy garażowe

Bramy garażowe Wrocław

Bramy garażowe - Wrocław

Bramy garażowe segmentowe, rolowane, uchylne

Bramy garażowe w ofercie Edel to:

 • bramy garażowe segmentowe,
 • bramy garażowe rolowane,
 • bramy garażowe uchylne
 • opcjonalnie z napędem

Bramy garażowe segmentowe oferowane przez firmę EDEL to doskonałe rozwiązanie do Twojego garażu.

bramy garażowe segmentowe wrocław

Bramy segmentowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystane panele o grubości 40mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową i uszczelki wargowe znakomicie przylegające do panela i podłoża, skutecznie eliminują straty ciepła i ograniczają hałas. Wyjątkowa konstrukcja panela oraz zawiasów eliminuje ryzyko przygniecenia palców podczas zamykania bramy. Każda brama posiada w standardzie zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyn skrętnych.

Bramy garażowe a bezpieczeństwo

montaż bram garażowych wrocławPonadto bezpieczeństwo przy bramach garażowych zapewniają:

 • specjalna konstrukcja panela i zawiasów eliminująca ryzyko przytrzaśnięcia palców,
 • zabezpieczenie uniemożliwiające opadnięcie bramy w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej,
 • zabezpieczenia przeciwwyważeniowe,
 • zabezpieczenia przeciążeniowe w przypadku zastosowania napędu elektrycznego,
 • opcjonalne zabezpieczenia fotokomórkami w świetle otworu bramy garażowej.

Nasze bramy garażowe charakteryzuje uniwersalna estetyka i nienachalne wzornictwo. Dlatego świetnie będą się komponować z refleksolami oraz roletami zewnętrznymi, dając Twojemu domowi dodatkowe bezpieczeństwo, izolację akustyczną i termiczną.

 

Bramy garażowe MIROLA

tanie bramy garażowe wrocławJesteśmy dystrybutorem i partnerem firmy MIROLA. Od wielu lat działamy w branży bram garażowych, oferując tym samym najlepszy produkt, dlatego korzystając z naszych usług masz gwarancję najlepszej jakości bramy garażowych. Wszystkie bramy są gruntownie sprawdzane oraz badane. Dzięki współpracy z MIROLA mamy pewność, że sprzedajemy wysokiej jakości produkt, który ucieszy każdego klienta. Na stronie producenta znajdują się ciekawe dane na temat oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu pomoże Państwu w podjęciu trudnej decyzji, jaką jest wybór bramy garażowej. Bezpieczeństwo i elastyczność to system rozwiązań oferowanych przez firmę MIROLA, dlatego wyróżniają się na rynku bram garażowych.

 

Bramy garażowe AMIDEX

serwis bram garażowych wrocławNaszym następnym partnerem handlowym jest firma Amidex, która uważa bramę garażową jako jeden z najważniejszych elementów wyposażenia garażu.  Firma Amidex oferuje jedynie profesjonalne produkty, kładąc wielki nacisk ja jakość, wzór, zastosowanie, komfort, funkcjonalność oraz wygląd. Dzięki niezwykłej precyzji wykonania produktów, produkty firmy Amidex mogą być zamontowane nawet w przypadku niewielkich powierchni. Istotnym elementem, na który prodcuent zwraca uwagę jest to, że bramy garażowe posiadają najlepszą ochronę akustyczną oraz cieplną.

 

 

Bramy garażowe MIROLA

tanie bramy garażowe segmentowe wrocławFirma Mirola współpracuje z nami od wielu lat i cieszy sie niezwykłą popularnością na rynku polskim, jak i również zachodnim. Materiały z którego są wykonane bramy garażowe gwarantują komfort i bezpieczeństwo, a także spełniając przy tym dodatkowe walory estetyczne, które ucieszą każedego. Producent bram podkreśla, że każda brama posiada zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyn i ich wyważeniem.

Bramy garażowe - realizacje

Bramy garażowe - wizualizacje

Bramy garażowe rolowane Mirola

Bramy garażowe rolowane Amidex

Bramy garażowe segmentowe Amidex

Dane kontaktowe

 • EDEL KRYSTIAN KOŁACIŃSKI
 • ul. Gliniana 58/1A
 • 50-526 Wrocław
 • tel. 519-329-506
 • kontakt@oknaedel.pl

Polub nas !

okna edel facebook

Jak dojechać?